Zdravá výživa Trnava

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy pre výživové poradenstvo - MUDr. Lívia Hronská Milí priatelia.

S blížiacim sa obdobím vianočných sviatkov sa v našich mysliach čoraz častejšie vynára otázka "s čím našich blízkych obdarujeme tento rok?" Aby som vám pomohla pri výbere zaujímavého a zmysluplného darčeka, pripravila som pre vás tri darčekové poukazy. Verím, že v nich vy sami, rovnako ako aj vaši blízky, nájdete inšpiráciu a motiváciu k tomu, ako sa po období "sladkého maškrtenia a ničnerobenia" dostanete opäť do formy a ako si svoju kondíciu a zdravie udržíte po dlhý čas.

Teším sa na vašu návštevu.
Darčekový poukaz: Vstupná konzultácia so zostavením individuálneho plánu výživy

Darčekový poukaz - Vstupná konzultácia so zostavením individuálneho plánu výživy Pri prvom stretnutí sa porozprávame o vašom súčasnom životnom štýle, ktorý zahŕňa vaše stravovacie návyky, pohybovú aktivitu a pitný režim. Porozprávame sa aj o vašom zdravotnom stave a pomocou bioimpedančnej váhy urobíme analýzu vášho tela. Znamená to, že zistíme vašu aktuálnu hmotnosť, body mass index, množstvo a rozloženie vody a tuku v tele, hmotnosť kostrového svalstva, množstvo minerálnych látok vo vašom tele, úroveň bazálneho metabolizmu, množstvo denne prijatej energie a váš metabolický vek.

Na základe údajov získaných prostredníctvom merania, ako aj informácií zistených počas nášho rozhovoru, vám vypracujem "na mieru šitý plán výživy", ktorý bude zodpovedať individuálnym potrebám a požiadavkám vášho organizmu s ohľadom na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Pri našom druhom stretnutí vám výživový plán odovzdám a podrobne vysvetlím. Pokiaľ budete mať počas našich stretnutí akékoľvek otázky týkajúce sa riešenia vášho problému, rada vám na ne odpoviem.


Čo zahŕňa tento darčekový poukaz?:

1. sedenie – vstupná konzultácia – čo zahŕňa:
 • rozoberieme vašu zdravotnú analýzu
 • zanalyzujeme doterajšie stravovacie návyky na základe aktuálneho jedálnička, ktorý si prinesiete so sebou
 • zhodnotíme doterajší pitný režim
 • zistíme základné informácie o reakciách vášho tela na konzumované potraviny
 • preberieme medikácie a už existujúcu suplementáciu
 • prevedieme meranie a analýzu kompozície tela
 • stanovíme si cieľ, ktorý chceme dosiahnuť

2. sedenie – odovzdanie individuálneho plánu výživy, ktorý zahŕňa:
 • vyhodnotenie energetického príjmu a jednotlivých makrozložiek
 • vyhodnotenie energetickej bilancie
 • zoznam odporučených potravín
 • zoznam nevhodných potravín
 • súhrn nutričných opatrení s ohľadom na váš metabolizmus
 • pokyny pre zvládnutie nových stravovacích návykov
 • návrh nového jedálnička – tzv. všeobecný stravovací plán
 • návrh suplementácie (v prípade potreby)
Cena tejto darčekovej poukážky je: 150.00€Darčekový poukaz: Štvrťročné poradenstvo

Darčekový poukaz - Štvrťročné poradenstvo Pri štvrťročnom poradenstve vám rovnako, ako pri vstupnej konzultácii so zostavením individuálneho plánu výživy, vytvorím "na mieru šitý výživový plán", ktorý bude zodpovedať individuálnym potrebám a požiadavkám vášho organizmu s ohľadom na cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Výhodou tohto typu poradenstva je, že sa budeme stretávať opakovane v pravidelných intervaloch.

Počas našich spoločných stretnutí zistíme do akej miery odporučená zmena životného štýlu ovplyvnila váš metabolizmus a posunula vás k vytýčenému cieľu. Opakovane urobíme analýzu vašej telesnej stavby a porozprávame sa o prípadných ťažkostiach spojených s dodržiavním nových odporučení. Ak to bude potrebné, urobíme priebežné úpravy stravovania a pohybovej aktivity. Rada odpoviem aj na vaše doplňujúce otázky.


Čo zahŕňa táto darčeková poukážka?:

 • prebieha individuálne v dohodnutých termínoch
 • obsahuje 5 individuálnych stretnutí s výživovým poradcom
 • 1. sedenie: vstupná konzultácia s meraním kompozície tela
 • 2. sedenie: odovzdanie vypracovaného individuálneho plánu výživy
 • 3. – 5. sedenie: 3 kontrolné konzultácie s meraním kompozície tela

V prípade vášho záujmu, môžu byť osobné konzultácie (s výnimkou vstupnej konzultácie) nahradené on-line, mailovými alebo telefonickými konzultáciami.
Cena tejto darčekovej poukážky je: 330.00€Darčekový poukaz: Jednorazová konzultácia výživového poradenstva bez zostavenia individuálneho plánu výživy

Darčekový poukaz - Jednorazová konzultácia výživového poradenstva bez zostavenia individuálneho plánu výživy Pri tejto konzultácii sa môžeme porozprávať o rôznych témach, ktoré vás zaujímajú v oblasti zdravia, zdravého životného štýlu a zdravého spôsobu stravovania sa. Rada vám odpoviem na otázky ako môžete správne zvolenou stravou predchádzať vzniku ochorenia alebo ako môžete správne zvolenou stravou podporiť svoje zdravie ak už nejakým ochorením trpíte.

Možno hľadáte radu, ako si upraviť jedálniček pri vašej potravinovej alergii alebo intolerancii. Možno vás trápia problémy s trávením alebo máte zápalové ochorenie tráviaceho traktu, prípadne celiakiu. Možno sa chcete poradiť ohľadom úpravy stravy a vhodnej pohybovej aktivity pri vysokom krvnom tlaku, ateroskleróze, metabolickom syndróme alebo dne. Možno ste vegetarián/ka alebo vegán/ka a chcete sa uistiť, či je váš jedálniček dostatočne nutrične vyvážený... Otázok je množstvo, rada vám venujem svoj čas.

V priebehu nášho stretnutia využijeme aj bioimpedančnú váhu a urobíme analýzu vášho tela. Znamená to, že zistíme vašu aktuálnu hmotnosť, body mass index, množstvo a rozloženie vody a tuku v tele, hmotnosť kostrového svalstva, množstvo minerálnych látok vo vašom tele, úroveň bazálneho metabolizmu, množstvo denne prijatej energie a váš metabolický vek. Toto meranie vám poskytne informácie o vašom aktuálnom zdravotnom stave a upozorní na prípadné zdravotné riziká.
Súčasťou tejto konzultácie nie je zostavenie individuálneho plánu výživy.


Čo zahŕňa táto darčeková poukážka?:

 • individuálne poradenstvo v oblasti výživy a životného štýlu podľa požiadaviek klienta
 • poskytnutie všeobecných odporúčaní, pri ktorých zohľadníme vaše stravovacie návyky a životný štýl
 • meranie a analýzu kompozície tela
Cena tejto darčekovej poukážky je: 60.00€


Darčekové poukazy sú platné do 30. apríla 2020.
Môžete si ich objednať cez email: livia.hronska@yahoo.com alebo telefonicky na čísle: +421 948 410 269